Objednávky na vsadky pozastavené

Vzhľadom k vyťaženosti, sú momentálne objednávky na vsadky do vlastnej bundy pozastavené až do odvolania.

Ďakujem za pochopenie. 

Vsadky do bundy

Ak chcete nosiť svoje dieťatko aj v chladnom počasí, je pre vás vsadka do bundy ideálnym pomocníkom.  Je to jednoduchšie, cenovo dostupnejšie a na mieru "šité" riešenie než je kúpa novej bundy. Na mieru vám ušijem k súčasnej bunde nosičskú alebo tehotenskú vsadku - stredný odopínateľný diel. 

Vsadky šijem zo softshellu, ktorý je z vnútornej strany podlepený fleecom. Pre lepšie zateplenie ju ešte podšívam cosy fleecom, ktorý je krásne hebučký, mäkký a výborne zahreje. 

Na prednej strane je našité vrecko, aby si mohla mamička  schovať ruky a zároveň pohladkať dieťatko na chrbátiku. Môže byť ozdobené rexnou nažehlovačkou alebo šatkovinou. Vrecko je súčasne ďaľšou uzolačnou vrstvou. 

Vsadka má kapucku, ktorou môžete chrániť dieťatko pred dažďom a snehom a keď zaspí a má o vás opretú hlavičku, môžete ho ňou zakryť.

Kvôli lepšej regulácii veľkosti má 2-3 sťahovacie gumičky. Za krkom, pod vreckom a na spodnom okraji.

****** Na ušitie vsadky, budem potrebovať zips, ktorý bude pasovať do vašej bundy. Zoberte prosím svoju bundu do galantérie a skúste napasovať zips k vašej bunde - do oboch strán.

****** Dĺžka vsadky - tak toto záleži od vás a vašich preferencií. Môžem vám poradiť, ale rozhodnutie je na vás.Objednávkový formulár